Press "Enter" to skip to content

Аналіз цінових розривів» BTC-ф’ючерсів: курс биткоина націлений на рівень $17 700

Незважаючи на нестабільний ралі останніх тижнів биткоин знову пробив рівень $8000, що деякі аналітики вважали початком висхідного імпульсу.

Самий консервативний прогноз зростання дорівнює $ 9 000, найпоширеніший — $10000, однак є аналітик, який вважає, що насправді BTC рухається до значно більш високого рівня.

Його прогноз ґрунтується на цінових розривах на графіку биткоин-ф’ючерсів на CME, які ще належить заповнити.

Відстежуючи найбільше цінове рух криптовалют, графік 2 відображає незаповнених проміжку, які означають, що биткоин націлений на $ 17 700 і $ 18500, які є ціновими рівнями без свічкових тел.

$BTC CME gaps yet to be filled;

— $18,500

— $17,700

Look’и s like we’re headed back to fill those gaps! pic.twitter.com/DUiCdX23cq

— 𝓡𝓪𝓶𝓹𝓪𝓰𝓮 🦍 (@Thrillmex) 21 травня 2019 р.

Для тих, хто не знає, «заповнення розриву» — це процес, при якому актив повертається до попередніх цінових рівнів, де на графіку утворилася порожнеча.

Пустоти з’являються тоді, коли ближче до закінчення торгів ціна активу швидко зростає або знижується. При поновленні торгів вартість значно піднімається вгору або вниз щодо закриття, що і формує розрив.

У торгівлі ці розриви часто діють як магніти для зміни ціни. Нещодавно сталася схожа ситуація — так 16 травня ціна BTC впала до $ 6600, що заповнює прогалину, що з’явився під час параболічного росту BTC на початку місяця.

$BTC — CME Futures Gap officially filled

Looks like that was the dip to buy

This is very bullish pic.twitter.com/hYCRMKUj2i

— Josh Rager 📈 (@Josh_Rager) 17 травня 2019 р.

Серед безлічі видів розривів, зазначених на графіках BTC, присутні так звані «тікають», які виникають при сильних імпульсних рухах в будь-якому напрямку.

Їх потенціал полягає в тому, що вони являють собою вириваються гепи, які зазвичай підтримуються великим об’ємом, оскільки знаходяться поблизу розвороту.

Дата публікації 26.05.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code