Press "Enter" to skip to content

BitGo запустить кастодиальный сервіс «холодних гаманців» для институционалов

Президент криптовалютной компанії BitGo Майк Белше вважає, що «легко» приверне трильйони доларів в цифрові активи, як тільки на повну потужність запрацює кастодиальный сервіс у вигляді «холодних гаманців».

BitGo в цьому питанні співпрацює з компанією Genesis Global Trading Inc., а сам сервіс, як очікується, вийде в світ» до кінця січня поточного року. BitGo буде готова надавати можливість безпечного зберігання для як мінімум 101 кріптовалюти.

Подібна послуга розглядається як ключовий елемент для того, щоб інституційні інвестори масово прийшли на ринок криптовалют. Справа в тому, що як американський регулятор SEC, так і деякі великі інвестиційні банки посилалися на те, що відсутність можливості надійно і безпечно зберігати кріптовалюти є головною перешкодою для розвитку цього ринку.

Сервіс «холодних гаманців» може надаватися і криптобіржами. Так, 11 січня була зафіксована транзакція за адресою 385cR5DM96n1HvBDMzLHPYcw89fZAXULjp, коли було переведено 130005 біткоінів (на суму 474 млн доларів) з «холодного гаманця» на криптобирже Bittrex.

Перевагою «холодного гаманця» вважається те, що він не підключений до інтернету, то є хакери не можуть дотягнутися через всесвітню павутину.

Між тим, в BitGo сприймають «холодні гаманці» як варіант того, щоб відмовитися від послуг криптобирж:

«Тим самим зменшивши ризик того, що активи під ударом опиняться хакерів, або можуть зникнути з-за людської помилки, а також за порушення вимог регуляторів».

Нагадаємо, що в 2018 році з криптобирж було вкрадено цифрових активів на суму 864 мільйони доларів, і це тільки дані з топ-50 криптобирж. Зазначена величина втрат клієнтів більш ніж в два рази перевищила показник 2017 року.

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code