Press "Enter" to skip to content

Центробанк Росії запустить “пісочницю” для криптовалют у грудні-січні

Центральний банк Росії може запустити “регуляторну пісочницю” за криптовалютам вже в грудні-січні, повідомляє RNS з посиланням на засновника LavkaLavka Бориса Акімова.

“На зустрічі з ЦП з’ясувалося, що наш проект з биокоином сприяв тому, що регулятор вирішив діяти швидше і вже в грудні-січні запуститься “пісочниця”, якийсь інкубатор з бізнесів, які вже в цьому напрямку — криптотехнологий і блокчейна — працюють. І ми, LavkaLavka з биокоинами, одні з перших, хто опиниться в цій “пісочниці”, — сказав Акімов агентству.

Фермерський кооператив LavkaLavka почав перше в Росії легальне ICO 1 листопада. Його проведення планувалося в інвестиційній системі “Восход”, проте через відмову останньої було перенесено на власний майданчик компанії — biocoin.bio.

У системі “Восход”, створеної асоціацією НП РТС і Фондом розвитку Далекого Сходу, також мала намір провести ICO компанія Diamundi, однак зараз вона змушена шукати альтернативні майданчики.

За повідомленням RNS, інвестиційна майданчик “Восход” також готує документи в Банк Росії для включення в “регуляторну пісочницю”.

“Ми знаходимося в консультаціях з Банком Росії та іншими зацікавленими державними органами про механізми реалізації доручення президента Росії”, — сказав президент НП РТС Роман Горюнов.

Раніше президент РФ Володимир Путін доручив Центробанку спільно з урядом РФ надати до 20 грудня пропозиції щодо створення спеціальної регулятивної майданчики («сендбокс») для апробації інноваційних фінансових технологій, продуктів і послуг.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code