Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чечня стане полігоном для впровадження блокчейна і розвитку криптоиндустрии в РФ

Чеченська Республіка може стати зручним майданчиком для проведення експерименту по впровадженню блокчейна та інших елементів криптоиндустрии. Про це заявив помічник першого заступника керівника адміністрації глави і уряду регіону Рашид Абаєв:

«У квітні поточного року Центробанк РФ запустив «регулятивну пісочницю», що представляє собою особливий правовий режим, що дозволяє будь-яким компаніям протестувати інноваційні фінансові інструменти без побоювання порушення законодавства Росії. В цих умовах Чечня, як суб’єкт з низьким рівнем інституційного розвитку економіки, могла б стати зручним майданчиком для проведення експерименту по широкому впровадженню блокчейна та інших елементів криптоиндустрии. При цьому переклад республіки в сферу цифрової економіки допоміг би залучити активи, які працюють у сфері цифрової економіки, що дозволило б істотно розвинути економічні інститути і підвищити її фінансову самостійність».

Нагадаємо, перші два пілотних проекти технології блокчейн у сфері муніципальних послуг ЖКГ раніше впровадили і вже діють в столиці республіки.

Проекти, запущені спільно з Центром блокчейн-компетенцій і цифрових трансформацій Зовнішекономбанку, покликані підвищити прозорість нарахування та списання плат ЖКГ, фіксацію договірних зобов’язань і дозволяють заощадити до 20% бюджету на адміністрування ЖКГ і муніципальних площ.

У лютому цього року глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив про намір впровадити в республіці технологію блокчейн і купити біткоіни, щоб стежити за розвитком кріптовалюти.


Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code