Press "Enter" to skip to content

Держдума Росії розгляне законопроект про регулювання кріптовалюти

22 травня Держдума РФ розгляне законопроект про регулювання первинних пропозицій монет (ICO), розроблений міністерством фінансів і національним банком. Про це «Парламентській газеті» повідомив голова Комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков.

У документі дано визначення поняттям «криптовалюта», «майнінг», «маркер», а також обумовлюються загальні правила регулювання ринку ICO.

«Встановлюється, що токени можуть змінюватися на російські рублі та іноземну валюту, але можливість їх обміну на криптовалюту буде визначатися ЦБ РФ. Одночасно з цим Банку Росії надається право встановлювати обмеження для інвесторів», — пояснив Аксаков, додавши, що за рекомендацією його комітету законопроект може бути прийнятий у першому читанні.

У свою чергу, прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що готується до розгляду законопроект виведе «розвиток цифрових технологій у фінансовій сфері на новий виток».

Разом з тим він додав, що «спроба все зарегулювати в цифровому світі є контрпродуктивною» і потрібно гнучке правове регулювання, яке не завадить розвитку даної сфери.

«Рубль був і залишається єдиним законним платіжним засобом. Але угоди в цифровому середовищі — це реальність, яку ми не можемо ігнорувати», — підкреслив Медведєв.

Нагадаємо, днями в Росії було розглянуто проект федерального закону «Про обіг цифрових прав у фінансовій сфері», покликаний уніфікувати регулювання криптовалют в країні.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code