Press "Enter" to skip to content

Хардфорк мережі Bitcoin Cash для поліпшення продуктивності та перерахунку складності

13 листопада в мережі Bitcoin Cash буде вперше проведено хардфорк, метою якого називається загальне поліпшення продуктивності і зміна алгоритму перерахунку складності. Про це пише Bitsonline.

Відповідну заяву зробив розробник Bcash і проекту Bitprim Хуан Гаравалья, який зараз зайнятий тестуванням різних алгоритмів перерахунку складності майнінгу. Майбутній хардфорк буде запланованим і націлений виключно на апгрейд протоколу.

За словами розробника, саме з алгоритмом перерахунку складності Bcash пов’язана досить велика проблема протоколу – в ситуації, коли у майнер є труднощі зі своєчасним знаходженням блоків, його поточна версія дозволяє провести перерахунок швидше, ніж кожні 2016 блоків.

«Спочатку метою було дати Bitcoin Cash можливість вижити як більш короткій ланцюга, уникаючи ситуації, коли блоки знаходяться занадто повільно і ланцюг «заморожується», — сказав Гаравалья.

Однак на сьогоднішній день побічні ефекти алгоритму починають переважувати його переваги. Серед негативних сторін він називає тенденцію до різкого зниження складності, що призводить до різкого припливу шукають прибутку майнер, після чого складність не менш різко зростає.

«У нас є ситуація з крайнощами. Блоки видобуваються або кожну хвилину, або один раз в кілька годин. Це не те, чого хочуть користувачі. Крім того, Bitcoin Cash вже на тисячу блоків випереджає биткоин, і це порушує схему емісії», — говорить розробник.

На сьогоднішній день майбутній алгоритм перерахунку складності поки не обраний, однак, як переконаний Гаравалья, до 13 листопада рішення буде успішно імплементовано.

Незважаючи на те, що з часу майбутній хардфорк Bcash може бути здійснено майже одночасно з хардфорком SegWit2X в мережі биткоина, Гаравалья стверджує, що це не більше ніж збіг. Більш того, за його словами, розробники клієнта ABC розглядали можливість провести хардфорк пізніше SegWit2X, однак ситуація вимагає якнайшвидшого вирішення.

Минулого тижня власник ресурсу Bitcoin.com Роджер Вір в компанії з канадським підприємцем Келвіном Эйром розповсюдив заяву, в якій стверджується, що утворена в результаті серпневого хардфорка монета і є істинний биткоин, що відображає спадщина Сатоши Накамото.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code