Press "Enter" to skip to content

Інвестиції в криптовалюту в 2017, чи варто входити зараз?

Інвестиції в криптовалюту в 2017, чи варто входити зараз?

Багато чули про популярність інвестиції в криптовалюту. Давайте поговоримо докладніше про те, чому зростання курсу в цій фінансовій сфері називають «мильною бульбашкою». Протягом останніх семи місяців 2017 року цифрова валюта різко зросла в ціні. Багатьох здивувала велика різниця між справжнім і початковим курсом цієї валюти. У чому ж суть? Під час підвищення курсу, спекулянти пропонують високу ціну за нестійкі активи. Через свою мінливості, курс прийнято називати “мильною бульбашкою”. Ризикові операції можуть дискредитувати весь фінансовий ринок, що призведе до тривалого зниження курсу, чого так бояться інвестори. У 2017 році у платіжної системи біткоіни відзначений великий приріст.

У інших, наприклад, NEM і BitShares, спостерігалася інша ситуація: NEM — 8,156% BitShares – 11,48% Dogecoin – 1,652% Багато експертів називають цей ринок нестабільним і рекомендують бути уважними при інвестуванні в нього. Інші стверджують, що теорія біполярності ринку запобіжить ефекту “мильної бульбашки”. Стан ринку «рефлексивних», тому що залучені особи одночасно здійснюють когнітивні і маніпулятивні дії, — говорить Джордж Сорос. Звернемося до історії Історія “мильної бульбашки” у фінансовій сфері почалася з голландської тюльпаноманії.

Торговці з Нідерландів реалізовували ф’ючерси на цибулини тюльпанів, тому ціни на них незабаром почали відрізнятися від початкових. Тюльпаноманія тривала до тих пір, поки ціна на одну цибулину не перевищила вартість шикарних апартаментів в Амстердамі. Було очікувано, що покупці перестануть цікавитися товаром і ціни впадуть до копійчаного рівня. Інший приклад “мильної бульбашки” – компанія the South Seas. Концерн був створений на початку XVIII століття, з перспективою на повторення Британської Ост-Індської компанії.

В обмін на велику виплату в британський банк, the South Seas були представлені унікальні торгові права на сусідньому континенті. Очікувалося, що компанія розбагатіє, і попит на їхні акції злетів на високий рівень. На жаль, в результаті компанію чекав провал, а її акції впали до нуля. Нестабільність курсу порівнянна з будовою Ейфелевої вежі Нестійкий курс валют або «мильна бульбашка», трейдери зазвичай порівнюють з будовою Ейфелевої вежі. Така ситуація спостерігається в тих випадках, коли ціна активу збільшується неймовірно швидко, досягає максимуму і також стрімко падає до початкового рівня. Згідно з інформацією на сайті coinmarketcap.com зрозуміло, що цифрова валюта, по всій видимості, досягла максимуму і стрімко падає.

Швидке зростання відбулося протягом 2 місяців. Повернення до стандартних показників, швидше за все, здійсниться за той же період. Немає точної впевненості в тому, що “мильна бульбашка” лопне, але дуже схоже на це. Криптовалюта, історія, якій нещодавно почалася, переконує нас в тому, що вона міцно зайняла свою нішу у фінансовій сфері.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code