Press "Enter" to skip to content

Кількість транзакцій у мережі Bitcoin (BTC) зросло до максимуму з січня 2018 року

Обсяг добових биткоин транзакцій у березні 2019 року зріс до максимальної позначки за останні 15 місяців. Такої кількості транзакцій експерти не спостерігали з січня 2018 року.

Сервіс Blockchain.com наводить дані, з яких випливає, що до теперішнього часу кількість транзакцій у мережі найбільшої кріптовалюти досягає 400 000 на добу. Приблизно такий же обсяг аналітики сервісу фіксували в січні минулого року, коли биткоин торгувався на рівні $10 000.

Количество транзакций в сети Bitcoin (BTC) выросло до максимума с января 2018 года

На момент публікації даного матеріалу середній курс биткоина виріс до $4195. Напередодні на деяких торгових майданчиках основна монета змогла подолати психологічний рубіж в $4100 і націлилася на позначку в $4200. Цілком можливість, що ривок ми зможемо побачити вже в найближчі дні.

Ринкова капіталізація биткоина в суботу, 30 березня, перевищила $72,112 млрд, а обсяг добових торгів монетами BTC досягає $10,702 млрд:

Стрімкими темпами зростає популярність транзакцій у мережі биткоина із застосуванням протоколу SegWit. Зараз до половини операцій в мережі BTC відбуваються з використанням саме цього рішення.

Якщо зараз розмір середнього блоку на платформі кріптовалюти становить 1 Мб, то рішення SegWit дозволяє збільшити його до 4 Мб. Аналітики помітили, як блоки розміром 2 Мб поступово замінюють в ланцюжку блоки в 1-1,2 Мб.

Дата публікації 30.03.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code