Press "Enter" to skip to content

Масове відновлення видобутку біткоінів в Китаї, включать 100 000 ASIC-майнер S9

Китайські майнінг-ферми, які припинили роботу в минулому році з-за обвалу крипторынка, відновлюють видобуток цифрових активів.

Сюй Фенг, один з операторів майнинговой биткоин-ферми, розташованої в китайській провінції Сичуань, заявив, що багато майнеры, припинили роботу в жовтні минулого року, готуються повернутися до своєї діяльності.

Він зазначив:

«Велика кількість обладнання для видобутку біткоінів, виключеного в період падіння ринку в провінції Сичуань, знову починає працювати. Очікується, що кількість функціонуючих майнінг-пристроїв зросте до 1 млн».

Наприкінці минулого року багато майнеры були змушені призупинити видобуток біткоінів через зниження доходів. Майнінг BTC фактично став збитковим, аналогічна ситуація спостерігалася і в інших країнах.

Наприклад, в Росії почали масово продавати обладнання для майнінг, а кількість оголошень про продаж таких пристроїв в кінці року різко зросла.

Тепер Сюй Фен вважає, що обстановка нормалізувалася, тому майнеры повертаються в галузь.

У своєму розпорядженні, Сюй Фен має шість биткоин-ферм в Сичуані, деякі з яких все ще не добудовані. Як тільки вони будуть закінчені, вони зможуть включити в себе 100 000 ASIC-майнер S9.

Однак, незважаючи на величезний охоплення і початкові інвестиції, розміром в $1,5 млн., Фен заявляє, що не варто очікувати заробітку в цьому році і потрібно чекати халвинга (зменшення нагороди за блок), який відбудеться тільки влітку 2020 року.

Сичуань може похвалитися своєю рясної і дешевої гідроелектростанцією, яка має перевагу перед тепловим електрикою, оскільки вона набагато дешевше і в період паводку, вартість електроенергії тут може складати всього лише 0,08 юаня (0,01 долара США), що в 4 рази дешевше, ніж теплова енергії.

І хоча гідроелектроенергія не може обіцяти таких умов протягом усього року, за словами Сюй, то, що ви можете заробити в сезон дощів, майже дорівнює річному заробітку в місцях поза Сичуані.

Дата публікації 01.03.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code