Press "Enter" to skip to content

Платформа DECENT запускається через майже два роки розробки

Платформа DECENT запускається через майже два роки розробки

Через майже два роки розробки, компанією DECENT запускається заснована на розподілі реєстрі платформа для поширення контенту. Примітними рисами платформи є кращі умови для виробників контенту, в порівнянні з тими ж гігантами Amazon і Apple. Так, авторам дається велика свобода, а також контроль над поширенням своїх творінь. У мережі DECENT творці контенту отримають можливість публікації як текстової продукції, електронних книг, так і фото, відео, а також музики. Примітним є факт того, що третя сторона позбавляється можливості диктувати власні умови, так як право управління інтелектуальною власністю і навіть процесом утворення ціни, повністю переходить в авторські руки.

Оплата за кожну досконалу транзакцію практично відразу приходить на правовласницький рахунок, що повністю прибирає багатоденне, а часом і довгою в пару місяців, очікування оплати за свою роботу. Важливою є і безпека, яка забезпечена блокчейном від DECENT. За словами Матея Михалко, засновника і керівника компанії, DECENT Network є відповіддю на проблеми, з якими стикається велика частина авторів контенту в таких галузях як розваги та медіа. За його словами, це викликано тим, що існує дуже велика кількість штучно створених ускладнень і різного роду перешкод в даній галузі, які впливають на дохід правовласників, а також доступ до самого ринку.

Згідно з розрахунками DECENT, автори контенту втрачають від 30 і аж до 75 % від можливого прибутку, коли публікують свої матеріали на Amazon. За рахунок нової розробки DECENT, будуть усунені збори посередників, а дохід буде нараховуватися прямо на рахунки творців контенту. Також важливим моментом є те, що на контентному ринку першу скрипку завжди грають великі гравці, а авторам-одиначкам доводиться розраховувати на розташування цих компаній-гігантів. Слід сказати, що не тільки команда DECENT шукає рішення даних проблем в блокчейне – у неї є і конкуренти в даному напрямку: SingularDTV – орієнтація на кіноіндустрію; Ujo Music – музика; DNN.media – новини.

Відмінністю ж DECENT від вищевказаних мереж є власний, унікальний блокчейн, який зібрав під своєю егідою відразу всі формати контенту.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code