Press "Enter" to skip to content

Продаж криптовалюти Телеграму (токени грам) стартує 10 липня на біржі Liquid

За інформацією криптовалютной біржі Liquid, 10 липня на ній буде проведено обмежений лістинг utility-токенів Gram, представлених компанією Gram Asia, підтримуючої екосистему TON (Telegram Open Network) від творців популярного месенджера Telegram.

криптовалюта Telegram

Запропоновані таким чином інвесторам токени можна буде придбати за USDC або американські долари. Gram з’явиться на балансі верифікованих користувачів криптогаманця Liquid після покупки, проте до запланованого на 31 жовтня 2019 року запуску основної мережі TON їх не можна буде використовувати для проведення торгів, переказу чи інших трансакцій. Бажаючим взяти участь у токенсейлі рекомендується створити аккаунт на Liquid, встановити двофакторну аутентифікацію, пройти верифікацію і поповнити баланс USD (через банківський переказ або продаж криптовалюти) або USDC (в обмін на BTC або ETH).

За запрошення нових користувачів до покупки Gram на Liquid в рамках реферальної програми передбачається виплата винагород у розмірі $ 10-50 в Gram.

Нагадаємо, що Gram створюється як основна криптовалюта для розрахунків в месенджері Telegram, яку також можна використовувати поза данним додатком. Досі придбати Gram можна було тільки на закритих токенсейлах, які в минулому році принесли Telegram $1,7 млрд.

Наприкінці травня стало відомо, що тестування проекту пройшло успішно і запуск мережі TON відбудеться в третьому кварталі цього року. При цьому раніше компанія обіцяла повернути інвесторам гроші, якщо мережа не буде запущена до 31 жовтня 2019 року.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code