Press "Enter" to skip to content

«Сьогоднішній курс биткоина це нормальна корекція перед зростанням», Брайан Келлі

На думку експерта ринку Брайана Келлі нинішнє падіння биткоина на майже 7% протягом тижня можна пояснити як “незначну корекцію». Про це пише Bitcoinist.

Так, незважаючи на останнє падіння ціни, генеральний директор і засновник Digital currency investment firm BKCM LLC заявив в інтерв’ю CNBC, що ринок, схоже, розвернувся в позитивному напрямку.

Він пояснює це рядом позитивних новин в криптосфере, починаючи з заяви SEC про те, що биткоин і эфириум не вважаються цінними паперами до галасу навколо потенційного схвалення SEC биткоин-ETF.

З точки зору поточного зниження ціни на першу в світі цифрову валюту, Келлі зазначає наступне:

«Биткоин занадто швидко виріс з $5,800 до $8,400. Так що, хоча це і може здатися для кого-то дивним, але це просто нормальна корекція».

У той же час він також зазначив, що биткоин “ще не зовсім готовий до свого зоряного часу”.

Залишаючись повністю позитивним щодо майбутнього биткоина, Келлі вважає, що схвалення SEC біржового фонду (ETF) має першорядне значення. Тим не менш, для того, щоб це сталося, потрібно подолати ще два великі перешкоди, які повинні виступити в якості каталізатора».

Так, на думку Келлі, першою перешкодою є необхідність створення регульованої американської криптовалютной біржі. В якості гарного знака тут виступає квітневе заяву генерального директора Nasdaq Адены Фрідман, яка заявила, що компанія зацікавлена стати криптовалютной біржовим майданчиком при належному регулюванні.

Друга перешкода полягає в необхідності вирішення проблеми надання якісних послуг для інституціональних інвесторів. І тут варто зазначити, що такі відомі імена, як Blackrock Investment, вже зацікавилися цим питанням.

Крім того, трейдер зайшов далі і передбачив можливість схвалення биткоин-ETF упродовж наступних чотирьох місяців або близько того”, зазначивши, що відносно низький обсяг регулювання в цій області насправді вигідний і надає кращу можливість відкрити щось нове.”


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code