Press "Enter" to skip to content

Що таке “біткоін крани” і чи можна на них заробити

Що таке "біткоін крани" і чи можна на них заробити

Біткоіни-крани дозволяють отримати безкоштовні біткоіни, точніше, його малі частини – сатоші. Багато там не заробити, але це ж безкоштовно.

В чому суть фасетів і скільки серед них обману? Біткоіни-крани, він же фасет (faucet-кран з англ.), як випливає з назви, нагадує капає кран.

Але в цьому випадку замість води використовуються блоки криптовалюти. Суть в наступному: як крапля води накопичується з часом, щоб впасти, так і користувачі повинні чекати певний час, перш ніж вивести невеликий кеш.

Біткойн-крани (для будь якої криптовалюти) — це системи винагороди, які розподіляють нагороди у вигляді крихітної частки біткоіна через певні проміжки часу.

 

 


Навіщо комусь віддавати безкоштовні біткоіни


Нагороди залучають на веб-сторінки крана. Сайти кранів зазвичай напхані рекламою. Рекламні мережі платять власнику сайту за тисячу показів (CPM).

Логічно, що чим більше відвідувачів приходить на сайт, чим довше часу проводять вони на сайті, тим вища винагорода за рекламу від показаних оголошень. Крани отримують більше з відвідувачів, ніж віддають їм в сатоші.

Користувач, що бажає безкоштовного біткоіна, зазвичай регулярно повертається, щоб накопичити на виведення коштів, витрачає багато часу на перегляд сайту і приваблює нових відвідувачів (цьому сприяє програма лояльності). Фасети, незважаючи на наївність і такого підходу, також грають важливу роль в екосистемі криптовалюти. Це спонукає більше людей дізнаватися про біткоін і приймати його.

 

 


Хто користується біткоін кранами


Якщо ви вже знайомі з біткоіном і знаєте, як все працює, ви відразу ж зрозумієте, що суми в сатоші, які можна заробити навіть на самому жирному крані, мають незначну цінність.

Якщо порахувати, скільки часу потрібно провести, щоб заробити значну суму, то вигідніше взятися за будь-яку задачу на фрілансі. Проте, більшість відвідувачів ще є новачками, які тільки дізналися про біткоіни; школярами, у яких ще немає досвіду заробітку грошей і права купувати валюту.

Хоча з тим зростанням, що обіцяє дати ця криптовалюта, навіть тисячні її частки можуть вирости в більш значиму суму.

 

 


Як користуватися краном для біткоіну


Використовувати фасети вкрай просто. Після того, як ви зайшли на сторінку крана, потрібно ввести адресу свого гаманця або ідентифікатор електронної пошти, пов’язаний з ним.

Таймер почне підраховувати кількість часу, який витрачається на сайті. За певну кількість часу можна отримати нагороду, натиснувши “забрати зараз” або аналогічну кнопку. Потрібно довести, що ви не бот, заповнивши капчу.

Кранів з моментальним віведенням мало (комісія за транзакцію буде вище самої нагороди), так що сатоші накопичуються на акаунті. З досягненням певної суми вона виводиться в якийсь конкретний день. Зараз стандартна плата – 30 сатоши, що при нинішньому курсі біткоіну близько 2 копійок.

Як правило, виведення коштів доступне від 20 000 сатоші. З інтервалом крана в 5 хвилин, до порога виведення доведеться сидіти на сайті більше 3-ох діб.

 

Нагадаємо, що 1 Satoshi (Сатоші) = 0.00000001 BTC.

 

Популярна тема — використовувати бота для кранів, який буде працювати на автоматі, роблячи вигляд, що на сайті реальний відвідувач. Завдяки антикапчі, він проходить підтвердження. Також такі проекти боряться з таймером і обходять «анти-бота». Бот для біткоін-кранів зазвичай обходить відразу кілька фасетів. Середня плата за користування становить 0,015 BTC.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code