Press "Enter" to skip to content

У даркнеті відмовляються від біткоінів на користь більш анонімних криптовалют

У даркнеті відмовляються від біткоінів на користь більш анонімних криптовалют

На думку президента дослідницької компанії Blockchain Intelligence Group Шона Енсті, злочинці все рідше використовують для незаконних угод біткоіни, віддаючи перевагу криптовалютам, транзакції яких складніше відстежити.

Про це він розповів в інтерв’ю CNBC. Як зазначає Енсті, за минулий рік обсяг незаконних угод у даркнеті з використанням біткоіна скоротилося до рівня 20% (раніше біткоін використовувався приблизно в 50% нелегальних операцій з використанням криптовалюти).

Також за його словами, злочинці стали частіше використовувати криптовалюти Monero і Ethereum. За даними аналітичної компанії Chainalysis, в 2017 році дохід кіберзлочинності у валюті Ethereum склав $225 млн.

Нижче на графіку зображена динаміка доходів у криптовалюті Ethereum, отриманих в результаті незаконних операцій в даркнеті:

динаміка доходів злочинців у криптовалюті Ethereum

За словами співзасновника Chainalysis Джонатана Левіна, недавні успішні дії правоохоронних органів “створили пролом у довірі” до даркнет-ринків, де часто незаконні операції здійснюються за допомогою криптовалюти.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code