Press "Enter" to skip to content

У січні після хард-форк Constantinople з’являться три нових форк мережі Ethereum

У січні 2019 року в мережі Ethereum відбудеться хардфорк Constantinople, схвалений Віталіком Бутериным, який вже підтримали багато великі біржі, в тому числі Binance, Houbi та ін.

Однак незважаючи на очевидний вибір ланцюжка переважною більшістю майнер, розробників та користувачів, на тлі цієї події очікується поява кількох нових монети:

  • Classic Vision,
  • Ethereum Nowa,
  • ERC-20 Blue.

Варто додати, що будь-який з перерахованих проектів найімовірніше є шахрайством, створеним тільки з метою отримання грошей з повітря.

Навігація по матеріалу:

  • 1 Ethereum Classic Vision (ETCV)
  • 2 Ethereum Nowa Fork (ETN)
  • 3 ERC-20 Blue
  • 4 Constantinople

Ethereum Classic Vision (ETCV)

Перший хардфорк, Classic Vision, відбудеться вже 11 січня. Розробники цього симбіозу Ethereum Classic і Bitcoin SV, хардфорка Bitcoin Cash, пропонують після форк всім користувачам за 3 монети ETCV за кожен ETH.

Сайт: https://ethereumcv.io/#subscribe

Ethereum Nowa Fork (ETN)

Це відгалуження эфириума відбудеться 12 січня 2019 року, де за володіння однієї монети ETH користувачі отримають 1 Ethereum Nowa (ETN).

Дорожня карта новоспеченого проекту каже, що команда збирається розробити ETN Desktop wallet до 2 кварталу 2019 року і навіть мобільні гаманці (Android, iOS). До Q3 і Q4 очікується запуск децентралізованої біржі Ethereum Nowa і власного месенджера.

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5079183.0

ERC-20 Blue

Це не хардфорк, а ще одна цифрова валюта і очевидна спроба шахрайства з’явилася на Medium, де нібито від імені Ethereum Foundation в рамках роботи над масштабованість мережі, розробники запропонували ввести новий токен під назвою ERC-20 Blue.

Як повідомляє портал Unhashed, підроблений аккаунт і повідомлення були швидко заблоковані і найімовірніше цей пост мав своєю метою перенаправлення користувачів на який-небудь фішинговий сайт або сервіс.

Constantinople

Цей хардфорк відбудеться десь між 14 і 18 січня 2019 року на блоці номер 7 080 000. Constantinople є 2-м етапом в низці змін під назвою Metropolis, яка покращує ефективність і продуктивність мережі, до того ж будучи одним з кроків до переходу від алгоритму PoW до PoS-майнингу.

Також планується реалізувати зменшення нагороди за блок з 3 до 2 ETH, плюс на 12 місяців буде відсунута бомба складності.

В январе после хард-форка Constantinople появятся три новых форка сети Ethereum

Більш детальну інформацію про зміни можна знайти тут: https://github.com/ethereum/pm/wiki/Constantinople-Progress-Tracker

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code