Press "Enter" to skip to content

Уряд Індії обговорює введення заборони для «приватних криптовалют»

Індійський урядовий комітет, створений наприкінці минулого року для визначення майбутнього крипторынка країни, розробляє правову базу для заборони використання приватних криптовалют, таких як биткоин.

Комітет під керівництвом секретаря Мінфіну з економічних питань Субхаша Чандра Гарга (Subhash Chandra Garg) спочатку обіцяв представити проект правил регулювання криптовалют в кінці березня, потім термін переміщався на липень, вересень і на кінець року.

На 19-му засіданні Ради з фінансової стабільності і розвитку (FSDC) Індії, який очолює міністр фінансів Арун Джейтли (Arun Jaitley), серед іншого обговорювалися питання і проблеми кривалют в країні. Згідно прес-релізу, засідання було проінформовано представником урядового комітету про обговорення заборони на використання в країні приватних криптовалют.

Відповідний витяг з прес-релізу опублікував в Twitter місцевий галузевої джерело CryptoKanoon. На сайті Міністерства економічного розвитку документ не був доступний до завантаження на момент написання матеріалу.

“Рада також обговорила питання і проблеми криптоактивов /криптовалют і був проінформований про обговорення в Комітеті високого рівня під головуванням секретаря з економічних питань розробки належної правової бази для заборони використання приватних криптовалют в Індії і заохочення використання технології розподіленого реєстру, як було заявлено в бюджеті на 2018-1919 роки”, — йдеться в прес-релізі.

Mr. Garg briefed FSDC Council on:

«..deliberations in the High-level Committee to devise an appropriate legal framework to ban use ofprivate crypto currenciesin India»

Does the abovesaid indicate that the possession and trading of Crypto are going to be permitted?#BPositive pic.twitter.com/RvfX0FhYOM

— Crypto Kanoon (@cryptokanoon) 31 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, в середині жовтня місцеві ЗМІ повідомляли, що комітет Гарга розглядає можливість заборони на володіння індійцями “криптовалют, не схвалених урядом”. У нинішньому вигляді, очевидно, що передбачається заборонити торгівлю, обмін і використання всіх приватних криптовалют в якості засобу платежу.

Жорстка позиція Мінфіну, а в основному, заборона Резервного банку (RBI) Індії на банківське обслуговування підприємств галузі, вже призводять до фактичного припинення торгівлі криптовалютами в країні. Одна з найбільших криптобирж Індії — Zebpay — закрила бізнес в країні і перенесла діяльність за кордон.

Біржа Unocoin намагалася продовжити роботу, встановивши биткоин-ATM, щоб дозволити клієнтам вносити/виводити кошти. Але перший же встановлений в Бангалорі биткоин-банкомат був конфіскований поліцією, а співзасновники криптобиржи заарештовані за порушення правил RBI.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code