Press "Enter" to skip to content

Випуск своїх криптовалют Центральними Банками неминучий, прогноз глави Dash

Випуск своїх криптовалют Центральними Банками неминучий

Генеральний директор Dash Core Group Райан Тейлор (Ryan Taylor) вважає, що випуск цифрових валют центральних банків (CBDC) є “неминучим майбутнім”, але вирішувати, яку форму грошей використовувати, будуть люди.

Про це він сказав в інтерв’ю Cointelegraph. Тейлор заявив, що у Центральних банків є певні переваги у випуску власних криптовалют, але залишаються питання, яку форму прийме це і як відреагує ринок. При цьому “вільний ринок може в кінцевому підсумку створити кращі гроші, ніж уряд”, зазначив він.

“Я дійсно думаю, що це неминуче. вони [уряди] просувають все — або через тиск конкурентів, або за власним бажанням — до запуску власних криптовалют. Але я не думаю, що там будуть грандіозні інновації”, — підкреслив глава dash.

На його думку, уряди в усьому світі скоро прийдуть до регулювання криптовалют. Причому невеликі країни будуть рухатися в цьому питанні швидше, оскільки у них нижче ризики. Тейлор прогнозує, що найбільша економіка світу – США почне регулювати криптовалютную індустрію в наступному році.

В тій чи іншій формі можливість випуску CBDC розглядає ряд країн, включаючи:

  • Китай,
  • Норвегія,
  • Тайланд,
  • Іран.

Однак деякі Центробанки, наприклад, Кореї та Швейцарії, вважають, що такий крок несе ризики для фінансової стабільності. Такої ж думки дотримуються аналітики Банку міжнародних розрахунків (BIS). Банк Японії прийшов до висновку, що випуск CBDC не поліпшить ефективність фінансової системи. А МВФ, раніше закликав центробанки конкурувати з приватними криптовалютами шляхом випуску CBDC, нещодавно рекомендував Маршалловим островам відмовитися від такого кроку.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code