Press "Enter" to skip to content

5 факторів зростання биткоина і чому зараз найкращий час для інвестицій в BTC?

Цифрові активи помітно пожвавилися після вчорашніх новин про те, що організація BlackRock, що управляє активами на $6.3 трильйона, створила команду для заробітку на криптовалютах і блокчейн проектах.

Цікаво спостерігати, як позиція керівництва фінансового гіганта змінилася з «Ніхто з наших клієнтів не хоче вкладати гроші в крипту…» і «На ринку немає умов для роботи институционалов…» на бажання приєднатися до таких акулам, як JPMorgan, Fidelity і іншим.

5 факторов роста биткоина и почему сейчас лучшее время для инвестиций в BTC?

Навігація по матеріалу:

  • 1 Інституційні інвестори заходять на ринок
  • 2 Низька вартість
  • 3 Крипто-фонди і ETF
  • 4 Lightning Network
  • 5 Збільшення кількості блокчейн-гаманців

Інституційні інвестори заходять на ринок

Минулого тижня інвестор-мільярдер Стів Коен заявив про інвестиції в Autonomous Partners — новий крипто-хедж-фонд, створений в грудні 2017 року і вже встиг залучити великі суми грошей від Брайана Армстронга (CEO Coinbase), Union Square Ventures і Craft Ventures. Компанія вирішила інвестувати не тільки в фінансові блокчейн-стартапи, але і валюти з великою капіталізацією, такі як биткоин і ефір.

Хоч про повальне інтерес інституційних гравців поки говорити не доводиться, ми тим не менше можемо відзначити позитивні зміни ситуації. Якщо ви впевнені, що ця тенденція продовжиться, то задуматися про відкриття позицій краще зараз, а не коли кріптовалюти почнуть штурмувати нові історичні максимуми. Ось ще кілька причин.

Низька вартість

Вартість биткоина впала практично на 70% з кінця минулого року, і, як ми знаємо, варто інвестувати в моменти корекцій, а не рекордних цін. В останній раз, коли гуру інвестицій Уоррен Баффет заробив по-справжньому великі гроші, була криза 2008 року: він скуповував різко подешевшали акції тих компаній, яким з найбільшою ймовірністю буде надана підтримка держави.

На криптовалютном ринку є активи, куди будуть накачуватися гроші в першу чергу після зміни негативу, наприклад, биткоин. Не варто забувати і про обмежену емісію, що є досить сильним фактором зростання курсу в майбутньому.

Крипто-фонди і ETF

У період ейфорії було створено величезну кількість управляючих компаній, і хоча зараз вони практично не діють, як тільки «двіжуха» розпочнеться, знову на ринку буде присутня вся необхідна і заздалегідь підготовлена інфраструктура для роботи.

До того ж, ми досі не побачили ETF на крипту, питання запуску яких 10 серпня буде вирішувати SEC: поява біржових фондів на сировинному ринку суттєво пожвавило котирування, в якості прикладу можна навести золото — інструмент з куди більшою капіталізацією, ніж биткоин. Так, з моменту появи GLD в 2003 році, ціни стали набагато чіткіше слідувати за інфляцією долара, ніж раніше.

Lightning Network

Про технологічну відсталість биткоина від нових валют, так і від деяких банківських продуктів, не говорив хіба що лінивий. Реанімувати головну криптовалюту повинен Lightning network — протокол, не позбавлений на даний момент недоліків і працює з великою кількістю помилок, однак, коли його налаштують належним чином, биткоин цілком може знову стати дійсно зручним засобом платежу для регулярних потреб, і набагато логічніше додати собі в портфель монети до того, як це станеться.

Збільшення кількості блокчейн-гаманців

Звичайно, порівняно з кінцем минулого року зростання кількості криптовалютных гаманців сповільнилося, але насправді він триває і виглядає набагато органічніше.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code