Press "Enter" to skip to content

Біржа Bitfinex запустила децентралізовану криптовалютную майданчик Ethfinex

Компанія Bitfinex, одна з найвідоміших бірж на криптовалютном ринку, запустила децентралізовану біржу Ethfinex, повідомляє Coindoo.

«Сьогодні ми представляємо результат напруженої роботи по створенню децентралізованої і керованої співтовариством торгової платформи. На нашій платформі користувачі у всьому світі зможуть торгувати абсолютно безпечно», — сказав Вілл Харборн, операційний директор Ethfinex.

Вперше про створення Ethfinex було оголошено в серпні 2017 року, бета-версія була випущена в грудні того ж року, з тих пір середній щоденний обсяг становив понад $70 млн.

Биржа Bitfinex запустила децентрализованную криптовалютную площадку Ethfinex

Ethfinex буде використовувати власний токен Nectar (NEC), він буде розподілятися серед користувачів на щомісячній основі залежно їх обсягів торгів. Власники квитків будуть брати участь в управлінні платформою її операційної діяльності.

Ethfinex підтримує гаманці Ledger, Trezor, MetaMask, і Keystore і дозволяє торгувати більш ніж 57 токенами стандарту ERC-20. Важливо відзначити, що користувачам Ethfinex не потрібно проходити реєстрацію, заповнюючи довгу анкету з особистими даними.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code