Press "Enter" to skip to content

Биткоин стане світовою валютою №1 і повністю замінить фіатні гроші

Відомий венчурний інвестор і засновник фірми Draper Fisher Jurvetson переконаний, що світ потребує нової валюті, і ідеальним кандидатом на цю роль може бути биткоин. Про це він сказав в інтерв’ю Bloomberg.

Як відомо, Тім Дрейпер ще кілька років тому почав активно інвестувати в биткоин і вірить, що в майбутньому криптовалюта буде займати важливе місце у світовій економіці.

Більш того, за його словами, в майбутньому дуже велика частка світового ринку валют, сьогоднішній обсяг якого оцінюється в $86 трлн, буде доводиться на криптовалюту.

Відповідаючи на питання ведучої, чи згоден він з тим, що ціна биткоина незабаром може опуститися нижче $1000, Тім Дрейпер відповів:

«Я дивлюся на це зовсім по-іншому, тому що я думаю, що биткоин – це майбутня валюта. Коли мене запитують, чи я буду продавати свої біткоіни, я кажу: «Навіщо мені продавати майбутнє через минуле?»

У той же час він підкреслив, що для того, щоб його прогнози справдилися, биткоин повинен задовольняти певним вимогам споживачів.

У 2014 році Тім Дрейпер придбав майже 32 000 BTC на аукціоні конфіскованих владою США коштів торговельної площадки Silk Road. Тоді він заплатив за це кількість монет близько $18 млн, однак сьогодні належні йому біткоіни стоять вже $310 млн.

На питання про те, чи не вважає він волатильність биткоина проблемою для «звичайних людей», підприємець відповів, що в першу чергу думає про безпеку.

«Мої біткоіни в більшій безпеці, ніж мої долари в банках. Блокчейн ніколи не піддавався зломів, а банки постійно зламують», — сказав Тім Дрейпер.

Також він зазначив, що банки часто відмовляють людям, які хотіли б відкрити рахунок і покласти на нього 20 доларів, тому що його обслуговування в рамках нинішніх правил регулювання варто було б банкам 200 доларів. З біткоіном такої проблеми бути не може за визначенням, і тому він здатний охопити дуже широкі і небагаті верстви населення по всьому світу.

Раніше Тім Дрейпер вже заявляв, що биткоин та інші кріптовалюти настільки міцно увійдуть в побут, що причин користуватися фиатными валютами просто не буде. Також він вважає, що поява блокчейна, криптовалют, криптоэкономики, финтеха і ICO назавжди змінило фінансовий ринок, дозволивши залучити в економіку людей, які не можуть користуватися банківськими послугами.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code