Press "Enter" to skip to content

Для законопроекту про криптовалюте в Росії буде створена спеціальна робоча група

При Державній думі РФ буде створена спеціальна робоча група, яка займеться підготовкою проекту закону про регулювання відносин у криптовалютной сфері. Про це повідомляє «Парламентська газета» з посиланням на заяву Євгена Шулепова з Комітету Держдуми з фінансового ринку.

До складу цієї робочої групи увійдуть представники профільних комітетів нижньої палати парламенту і експертного співтовариства. Протягом найближчих шести місяців депутати розглянуть 1164 законопроекту, включаючи документи про регулювання відносин у криптосфере та цифровізації економіки.

Метою цих законопроектів є створення привабливих умов для компаній, що беруть участь у запуску блокчейн-проектів і виходять на ICO зі своїми токенами на території Росії.

Шулепов підкреслив:

Я вважаю, що при прийнятті законопроектів про «цифру» необхідно взаємодіяти з експертною спільнотою, науковцями та представниками IT-сектора. Цифрова економіка являє собою якісно нове явище для країни, і як кажуть це поле неоране. Тут важливо не нагородити нічого зайвого і не забюрократизировать даний процес.

Депутат нагадав, що розробка проекту законів про майнинге і криптовалютах в Держдумі ведеться з минулого року.

Відзначимо, що найближчим часом Держдума РФ повинна буде розглянути більше 20 законопроектів, що стосуються цифрової економіки.

Головною проблемою зараз є той факт, що в Держдумі не можуть дати чіткі визначення майнінгу і цифрових активів і пропонують регулювати ці сфери, використовуючи застарілі механізми. Це створює великі ризики для криптосферы і може перешкодити цифровізації економіки.

Шулепин додав, що уряд найближчим часом внесе на розгляд Держдуми понад 20 законопроектів, що стосуються цифрової економіки. Пріоритетними напрямами стане розгляд документів про цифрових фінансових активах і краудфандінге.

Ще в кінці грудня спікер Держдуми В’ячеслав Володін заявляв журналістам, що нижня палата парламенту хоче «ударними темпами» прийняти законопроекти про цифровій економіці.

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code