Press "Enter" to skip to content

Ethereum зменшує винагороду для майнер з 3 ETH до 2 ETH за видобутий блок

Як повідомляє портал Trustnodes, розробники Ethereum можуть зменшити розмір винагороди за блок з 3 ETH до 2 ETH, разом з цим, имплементируя затримку збільшення складності.

Також, час підтвердження Ethereum має почати збільшуватися, відповідно до протоколу, що передбачає значне зростання складності майнінгу ETH для стимулювання переходу блокчейна на алгоритм Proof-Of-Stake.

Так як гібридний Каспер, швидше за все, не буде впроваджений до кінця цього року, правило складності необхідно змінити для забезпечення більшої кількості часу. Крім того, винагорода блоків повинна бути зменшена згідно з пропозицією, яка говорить:

«Для підтримки стабільності системи необхідно зменшити винагороду за блок, таким чином, компенсуючи затримку льодовикового періоду і зберігши баланс в мережі.

Зменшення винагороди також знижує ймовірність розколу ланцюга, керованої майнерами, по мірі наближення блокчейна Ethereum до PoS».

Згідно розробнику Хадсону Джеймсону, друга і заключна частина хардфорка Metropolis, Constantinople, швидше за все буде імплементована до конференції Devcon.

Devcon стартує наприкінці жовтня цього року в Празі, таким чином, оновлення може відбутися протягом трьох місяців.

Зазначимо, що це не перше зменшення нагороди за блок. У жовтні минулого року розмір винагороди був скорочений з 5 ETH до 3 ETH.

Більшість користувачів, мабуть, підтримують цю пропозицію, хоча є певна критика. Однак, згідно дорожньої карти, нагорода за блок повинна знизитися до 0,82 ETH, а після повної реалізації Casper, значення буде дорівнювати всього 0,22 ETH. Виходячи з цього, така поступова регулювання може мати сенс.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code