Press "Enter" to skip to content

Фактори майбутнього зростання критовалютной індустрії і технології блокчейн

Биткоин і кріптовалюти стали складним бізнесом з-за тривалого ведмежого ринку. Історії про величезні багатства, збитих всього за одну ніч, та інші історії успіху вичерпалися, однак підстави для надії існують. Asia Crypto Today написав про чотирьох позитивні фактори для розвитку криптовалют.

Навігація по матеріалу:

  • 1 Популяризація технології блокчейн серед розробників
  • 2 Збільшення числа вакансій в блокчейн-індустрії
  • 3 Зростання інвестицій в крито-індустрію
  • 4 Зростання кількості криптовалютных гаманців
  • 5 Висновок

Популяризація технології блокчейн серед розробників

Якщо в індустрії задіяно безліч фахівців, задіяних в різних проектах, це служить ознакою здоров’я галузі. Зараз все більше програмістів і розробників по всьому світу працюють з технологією блокчейн.

По-перше, з початку 2018 року кількість завантажень мови програмування Ethereum Solidity з Github збільшилася майже в дев’ять разів, що свідчить про те, що інтерес до розробки dApp на основі Ethereum підвищується.

Факторы предстоящего роста критовалютной индустрии и технологии блокчейн

По-друге, створюється велика кількість децентралізованих додатків (dApps). Згідно з галузевою звіту State of dApps, з 2017 року кількість опублікованих проектів також збільшилася, а кількість релізів за останні 12 місяців потроїлася.

Багато програми створюються на таких платформах, як Tron. Нещодавно Міша Ледерман опублікував твіт, в якому написав, що в середньому за день розробники додають по два нових додатки в екосистему Tron (TRX).

#TRON has 274 DApps live on @dapp_review, edging on the 300 DApps landmark

What’s remarkable is that TRON passed the 200 DApps milestone only 35 days ago, meaning that #TRX added an average of 2 DApps every day since then 📆

The growth of the TRON ecosystem is unquestionable 📈 pic.twitter.com/Bw3HNH8H3A

— Misha Lederman (@mishalederman) 22 березня 2019 р.

Нарешті, ми відзначаємо популярність інноваційних технологій у багатьох банків, фінансових компаній і навіть майданчиків соціальних мереж, які прагнуть створювати і впроваджувати власні кріптовалюти.

Крім того, такі країни, як Японія, Іран, Венесуела і Саудівська Аравія розробляють власні криптовалютні проекти.

Збільшення числа вакансій в блокчейн-індустрії

Подібно розробникам кількість оголошень про роботу в крипто – і блокчейн-індустрії є важливим індикатором загального стану галузі. За даними Chain News, за останній рік їх кількість невпинно зростала.

Факторы предстоящего роста критовалютной индустрии и технологии блокчейн

Зростання інвестицій в крито-індустрію

Відомі венчурні капіталісти із Силіконової долини і в інших країн усвідомили цінність криптовалют і вклали в них безпрецедентні суми. У число венчурних фондів, також здійснюють серйозні інвестиції, увійшли Sequoia Capital, Digital Currency Group, Pantera Capital, Andreessen Horowitz, Draper Associates і Google Ventures.

Це говорить про те, що венчурні компанії з оптимізмом дивляться на перспективи індустрії блокчейна і покладають великі надії на повернення інвестицій.

Факторы предстоящего роста критовалютной индустрии и технологии блокчейн

Зростання кількості криптовалютных гаманців

Чим більше гаманців — тим більше учасників ринку: за останні 12 місяців кількість биткоин – і эфириум-гаманців зросла приблизно в 3 рази, що свідчить про зростання попиту на кріптовалюти.

Кількість биткоин-гаманців, за даними blockchain.com:

Факторы предстоящего роста критовалютной индустрии и технологии блокчейн

Кількість Ethereum-гаманців, за даними blockchain.com:

Факторы предстоящего роста критовалютной индустрии и технологии блокчейн

Крім того, окремо варто сказати про переваги мережі Lightning, яка нарощує швидкість транзакцій в порівнянні з традиційними платіжними засобами.

Висновок

Багато говорять, що криптоиндустрия мертва, але наскільки вони помиляються? Можливо, биткоин та інші валюти знаходяться в найкращому стані, з безпрецедентним рівнем розвитку і прийняття.

Дійсно, це не найвдаліший час для прибуткового бізнесу, але на наступних етапах можуть статися дивовижні речі, передумови для яких закладаються вже зараз.

 

Дата публікації 02.04.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code