Press "Enter" to skip to content

Халвинг в мережі Bitcoin відбудеться рівно через рік, як це відіб’ється на курсі BTC?

Рівно через рік 20-21 травня 2020 року відбудеться черговий халвинг биткоина (BTC), що зменшує винагороду майнер в два рази. Цей процес може мати значний вплив на ціну биткоина.

Це буде третій за рахунком халвинг на блокчейне биткоина: перший відбувся у 2012 році, скоротивши премію за кожний видобутий блок з 50 до 25 BTC, другий зменшив нагороду до 12,5 BTC.

Неважко порахувати, що таке скорочення за виробництво нового блоку складе 6,25 BTC, що зменшить як нагороду за майнінг, так і інфляцію.

Вважається, що халвинг BTC проходить кожні чотири роки, хоча насправді інтервал між скороченням виплат встановлений в 210 тисяч блоків. У середньому блок створюється кожні десять хвилин, але, оскільки він є випадковою величиною, на яку впливає хешрейт, іноді необхідно чекати більше години, щоб витягнути блок.

Халвинг 20 травня 2020 року (дата може бути незначно змінитися) станеться, коли буде досягнутий 630 000-й блок. В даний час блокчейн биткоина налічує близько 577 000 перевірених блоків.

Таким чином, залишилося здобути 53 000 блоків. Щоб переглянути всю статистику, ви можете зайти на сайт bitcoinclock, який відображає зворотний відлік решти блоків.

Халвинг в сети Bitcoin состоится ровно через год, как это отразится на курсе BTC?

Сьогодні майнерами щодня видобувається близько 1800 монет, через рік буде майниться рівно половина цього обсягу — близько 900 BTC в день.

Втрутитися в цей механізм неможливо, оскільки він спочатку інтегрований в биткоин-код. На перший погляд, з точки зору майнер це виразно недолік, з іншого, це важливий крок для зниження інфляції, що приводить до зростання ціни.

Халвинг в сети Bitcoin состоится ровно через год, как это отразится на курсе BTC?

У минулому після двох попередніх халвингов биткоин показував різке зростання своєї вартості, досягаючи історичних піків у 2013, а потім в 2017 році.

Дуже ймовірно, що після халвинга 2020 року відбудеться значне підвищення ціни кріптовалюти. Те ж саме може статися і з Litecoin в цьому році, так як халвинг відбудеться в серпні 2019 року.

Халвинг в сети Bitcoin состоится ровно через год, как это отразится на курсе BTC?

Звичайно, важко робити прогнози і оцінювати динаміку цін, але вплив попередніх халвингов вселяє надію.

Після 2020 року буде відбуватися ще більше скорочення нагороди зі швидкістю 210000 блоків, поки не буде отриманий останній BTC. Згідно з деякими розрахунками, це відбудеться 2140 році.

Дата публікації 21.05.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code