Press "Enter" to skip to content

Криптовалютні акаунти увійшли в топ-3 рейтингу найбільш ненадійних паролів

Компанія-розробник диспетчера паролів Dashlane випустила третю версію свого щорічного рейтингу «Worst Password Offenders». У цей список входять ті користувачі й організації, які допускають найбільше порушень при роботі з паролями.

У 2018 році третє місце в рейтингу Dashlane зайняли криптоинвесторы. У топ-3 також увійшов Пентагон (відомство розташувалося на 2-й сходинці), а в топ-10 Google.

Криптовалютні аккаунты вошли в топ-3 рейтинга самых ненадежных паролей

Згідно Dashlane, в даний час кількість паролів, якими повинен управляти середній інтернет-користувач, знаходиться на рівні 200. За прогнозами компанії, до 2023 року ця цифра збільшиться до 400.

«Паролі – це перша лінія захисту від кібератак. Слабкі і багаторазово використовувані паролі, а також погане управління паролями організації, можуть легко піддати конфіденційну інформацію ризику. Величезна кількість облікових записів, що потребують пароля, означає, що кожен може зробити ті помилки, які роблять учасники нашого рейтингу. Ми сподіваємося, що наш список послужить сигналом тривоги, який спонукає всіх слідувати кращим практикам захисту паролів», – зазначив глава Dashlane Еммануель Шаліт (Emmanuel Schalit).

Для посилення захисту облікових записів Dashlane рекомендує дотримуватися трьох головних правил безпеки:

  • Переконайтеся, що всі облікові записи захищені паролями, включаючи email-акаунти, сервери, додатки і все, що може містити конфіденційні персональні дані. Присутність сильного пароля часто є єдиною лінією захисту між даними користувача і хакерами.
  • Використовуйте складні паролі, щоб хакер не міг вгадати, вивчивши доступну інформацію про користувача. В ідеалі паролі не повинні містити назв і правильних імен власних, які можуть бути легко асоційовані з користувачем, а також легко впізнаваних числових послідовностей, таких як дата народження. Всі паролі повинні містити більше 8 знаків і поєднувати в собі букви, цифри та символи.
  • Уникайте використання одних і тих же паролів в різних облікових записах. Кожен запис повинен бути захищений своїм унікальним паролем. Це зменшить ризик злому відразу декількох облікових записів за раз.

Варто відзначити, що в криптосфере управління паролями – це ще більш складне завдання, ніж в інших галузях. Після того, як кріптовалюти активно пішли в зростання в минулому році, деякі інвестори марно намагалися пригадати давно забуті паролі до криптокошелькам. Деякі з них навіть звернулися за допомогою до гипнотизерам, щоб отримати цінні дані з своєї підсвідомості. А користувач біржі CryptoPay відправив компанії бомбу за відмову змінити пароль.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code