Press "Enter" to skip to content

Макс Кайзер зробив прогноз зростання ціни биткоина в 2017 році до $10 000

Телеведучий Макс Кайзер (Max Keiser) підвищив свій прогноз проміжної ціни биткоина до $10 000, приєднавшись до думки таких значущих персон биткоин-спільноти, як Андреас Антонопулос (Andreas Antonopoulos) і засновник майнингового пулу BTCC Боббі Лі (Bobby Lee). Раніше ведучий передачі Keiser Report говорив, що вартість BTC досягне $5 000.

Користувачі биткоина святкують свершившуюся активацію в мережі протоколу SegWit, що стала найбільшою технічної віхою за останні кілька років. Але дискусії про подальший рух ціни биткоина не вщухають в очікуванні наступного значного події — хардфорка SegWit2X в листопаді.

Після цього в обігу стануть доступні три версії» биткоина, і до чого це призведе — поки неможливо передбачити. У експертів немає єдиної думки.

Мережевий архітектор Олег Андрєєв назвав форки биткоина «проектами FUD», що перешкоджають ефективності цінової оригінальної мережі BTC. На цьому тижні він заявив, що до листопада буде спостерігатися цінова депресія BTC, а після SegWit2X курс зросте.

Нагадаємо, що раніше робоча група SegWit2X презентувала дорожню карту на наступні три місяці, в якій описала плани щодо майбутнього хардфорку.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code