Press "Enter" to skip to content

Найбільший банк Японії випускає свою криптовалюту і створює криптобиржу

Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) планує запустити власну криптобиржу, підкріплену національною валютою монету і сервіс роздільних биткоин-акаунтів для клієнтів інших майданчиків. Про це повідомляє Mainichi.

За даними видання, MUFG вже подав відповідну заявку в японське Агентство з фінансових послуг (FSA). Запуск біржі планується в цьому фіскальному році.

Також банк збирається випустити власну криптовалюту MUFG Coin, яка спочатку буде підкріплена японською ієною і прив’язана до неї в співвідношенні один до одного, однак згодом курс монети може змінитися. На думку банкірів, такий підхід допоможе згладити різкі стрибки ціни, завдяки чому клієнти будуть більш охоче користуватися їй для повсякденних покупок та інших розрахунків.

Крім того, повідомляється, що банк працює над власним сервісом для криптовалютных трейдерів MUFG Trust, який дозволить вести торги без необхідності передачі своїх коштів під контроль бірж. Це має убезпечити гроші клієнтів у разі злому або банкрутства майданчиків. Сервіс також буде відслідковувати і відзначати підозрілу активність на акаунті.

Перший час сервіс MUFG Trust буде доступний тільки для биткоина. Запуск намічений на квітень 2018 року, або як тільки FSA визнає биткоин активом, який дозволено віддавати під управління трастів. Крім того, за користування послугами MUFG Trust з трейдерів буде стягуватися комісія, однак «клієнти будуть спокійні, знаючи, що їх активи перебувають під контролем трасту», – додав виконавчий директор токійській біржі Bitbank Норіюкі Хиросуэ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що японський провайдер фінансової інформації Fisco оголосив про плани по запуску хедж-фонду з обсягом активів 300 млн ієн ($2,66 млн), який буде спеціалізуватися на інвестиціях в кріптовалюти.

Варто відзначити, що торги цифровими грошима набирають в країні все більшу популярність. Як показало недавнє дослідження, більшість криптотрейдеров в світі — японці у віці від 30 до 50 років.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code