Press "Enter" to skip to content

П’ять причин зростання курсу Bitcoin в липні 2018, позитивні фактори для BTC

Ще недавно биткоин засмутив оптимістичних інвесторів, впавши нижче позначки $6000. Однак липень почався для першої кріптовалюти вдало: пара BTC/USD активно наближається до $7000. Чому це відбувається? На те є п’ять причин.

Навігація по матеріалу:

  • 1 Tether повертається
  • 2 Розчарування інвесторів в альткоинах
  • 3 Низькі обсяги торгів сприяють зростанню
  • 4 Давно не було поганих новин
  • 5 Прихід біржового биткоин-фонду (ETF)

Tether повертається

Динаміка USDT завжди впливала на курс биткоина, але останнім часом користувачі почали виводити гроші з цієї кріптовалюти, або вона витрачалася на підтримку альткоинов та інших багатообіцяючих криптовалютных проектів.

Втім, тепер USDT повертається з подвоєною силою, і, якщо раніше її вплив оцінювалося в 14-17%, нещодавно воно перевалило за 30%. Оскільки велика частина торгівлі биткоинами як і раніше ведеться на біржі Bittrex, підтримка Bitcoin виглядає майже спланованою.

Торгівля Tether вважається небезпечною для BTC в довгостроковій перспективі. Нещодавно обмінника Kraken довелося навіть відбиватися від звинувачень у таємній підтримці прив’язки USDT до долара.

Розчарування інвесторів в альткоинах

Альткоины росли в квітні і травні, але неймовірний грудневий зліт повторити не змогли, і спад ентузіазму означає повернення капіталів в биткоин. Новий бичачий ринок може початися з BTC — це найбільш продавана монета, що з нею відбувається приблизно 30% всіх угод.

Ефір також слабшає, ніяких інших активів, здатних замінити BTC, немає, так що інтерес до провідної криптовалюте зрозумілий.

Низькі обсяги торгів сприяють зростанню

На ринку досить довгострокових інвесторів в биткоин, які не готові залишати цей корабель навіть на етапі спаду. Низькі обсяги означають, що купувати охочих мало, але мало бажаючих продати, а зневірені вже пішли з ринку.

Крім того, в ситуації низьких обсягів дати старт подальшому зростанню може що завгодно — як тимчасовий сплеск, так і будь-яка довгострокова тенденція.

Давно не було поганих новин

Биткоин не раз демонстрував, що він як і раніше чутливий до поганих новин. Деякі вважають, що поточне падіння цін вказує на узгоджене маніпулювання ринком, на в останні тижні проблем було достатньо — це, зокрема, проблеми з правоохоронними органами у Kraken, ItBit, Coinbase і Bitstamp, а також труднощі японських обмінників.

Тим не менш криптовалютний ринок йде вперед, ці новини забуваються, і биткоин знову схильний оптимістичним настроям.

Прихід біржового биткоин-фонду (ETF)

Це один з важливих факторів, який може означати приплив в биткоин інституційних грошей; біткоінів на ринку вистачає, а от коштів інвесторів — не дуже. Випуску нових USDT, а також створення токенів TrueUSD, також, як стверджується, підтриманих реальними інвестиціями, недостатньо.

Для биткоина приплив інституційних грошей в абсолютно легальний актив начебто ETF став би ознакою легітимності, оскільки до цих пір участь традиційних фінансових компаній в биткоине було мінімальним.

ETF може створити попит безпосередньо на біткоіни, на відміну від ф’ючерсів на BTC, які реалізуються у вигляді звичайних грошей, а тому впливають безпосередньо на обмінний курс.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code