Press "Enter" to skip to content

Професор Єльського університету завив про перевагу криптовалют над фіатом

Професор американської «кузні висококваліфікованих кадрів» побачив щось нове за «приходом криптовалют».

Професор Єльського університету, Уілльям Гецманн, який викладає у вузі фінанси і менеджмент, заявив:

«Поширення криптовалют демонструє, що традиційні, державні валюти більше не можуть сприйматися як фінансовий інструмент, придатний для всіх і для будь-яких потреб».

Незважаючи на свою волатильність, биткоин знаходить попит, що підтверджує наявність у нього особливих властивостей, які не прослідковуються в інших фінансових активах. При цьому велика мінливість ціни битокина — з одного боку, заважає використовувати його як засіб заощадження, з іншого боку, цей актив є дуже привабливим для тих, хто хоче зіграти в «американські гірки» на ринку.

Однак у криптовалютном співтоваристві все одно є зростаюча частка тих, хто переконаний, що биткоин являє собою ідеальну заміну золота, стаючи «цифровим золотом». Так, про це нещодавно заявив мільярдер Тім Дрейпер:

По суті, такі експерти звертають увагу, що у першій кріптовалюти гарантований ліміт на обсяг коштів, які є в обігу. І цей факт стає більш важливим, ніж можливості використання інших криптовалют в угодах. Гецманн вважає, що биткоин може стати «цифровим золотом», коли волатильність цього активу знизиться.

Професор Єльського університету також заявив, що «прихід криптовалют» — це повернення до витоків того, як велися справи до приходу в світ паперових грошей і металевих монет, у тому числі із золота. Аналітик звертає увагу, що розподілений реєстру у вигляді блокчейна — це ті списки, які вели підприємці, коли ще не було сучасних грошей.

Дата публікації 19.03.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code