Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Професор Єльського університету завив про перевагу криптовалют над фіатом

Професор американської «кузні висококваліфікованих кадрів» побачив щось нове за «приходом криптовалют».

Професор Єльського університету, Уілльям Гецманн, який викладає у вузі фінанси і менеджмент, заявив:

«Поширення криптовалют демонструє, що традиційні, державні валюти більше не можуть сприйматися як фінансовий інструмент, придатний для всіх і для будь-яких потреб».

Незважаючи на свою волатильність, биткоин знаходить попит, що підтверджує наявність у нього особливих властивостей, які не прослідковуються в інших фінансових активах. При цьому велика мінливість ціни битокина — з одного боку, заважає використовувати його як засіб заощадження, з іншого боку, цей актив є дуже привабливим для тих, хто хоче зіграти в «американські гірки» на ринку.

Однак у криптовалютном співтоваристві все одно є зростаюча частка тих, хто переконаний, що биткоин являє собою ідеальну заміну золота, стаючи «цифровим золотом». Так, про це нещодавно заявив мільярдер Тім Дрейпер:

По суті, такі експерти звертають увагу, що у першій кріптовалюти гарантований ліміт на обсяг коштів, які є в обігу. І цей факт стає більш важливим, ніж можливості використання інших криптовалют в угодах. Гецманн вважає, що биткоин може стати «цифровим золотом», коли волатильність цього активу знизиться.

Професор Єльського університету також заявив, що «прихід криптовалют» — це повернення до витоків того, як велися справи до приходу в світ паперових грошей і металевих монет, у тому числі із золота. Аналітик звертає увагу, що розподілений реєстру у вигляді блокчейна — це ті списки, які вели підприємці, коли ще не було сучасних грошей.

Дата публікації 19.03.2019

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code