Press "Enter" to skip to content

Trezor і Ledger оголосили про підтримку Segwit2x та нарахування B2X після хардфорка

На цьому тижні виробники популярних апаратних гаманців Satoshi Labs (Trezor) і Ledger Wallet озвучили свої плани щодо майбутнього хардфорка Segwit2x. Компанії заявили, що підтримають обидві ланцюга і прив’язані до них токени.

Позиція Trezor

Чеська компанія Satoshi Labs повідомила, що у разі поділу мережі Bitcoin користувачі гаманця отримають токени B2X в кількості, еквівалентній наявними на рахунку биткоинам.

У період форк користувачі як і раніше зможуть здійснювати транзакції, але розробники радять їм бути обережними у зв’язку з відсутністю захисту від повтору в Segwit2x.

«B2X буде використовувати той же формат адреси, що і биткоин. Тим не менш, Trezor буде генерувати адреси B2X з іншим деривационным шляхом», – зазначили в Satoshi Labs.

Позиція Ledger

Французький проект Ledger Wallet, також нарахує своїм користувачам токени B2X, якщо станеться розкол мережі. При цьому розробники радять користувачам не здійснювати транзакцій в період форк і почекати, поки ситуація стабілізується.

Ledger також попередить користувачів у тому випадку, якщо їх транзакція виявиться вразливою до атаки повторного відтворення.

Думки інших розробників апаратних гаманців

Виробники інших апаратних гаманців, таких як Keepkey, Digital Bitbox та інших, поки не озвучили свої плани щодо майбутнього хадфорка. Представник Keepkey минулого місяця заявив, що компанія поки не визначилася зі своєю позицією з Segwit2x.

Нагадаємо, що на думку співвласника Bitcoin.org ринок і біржі повинні бути готові підтримати не дві, а три ланцюги після Segwit2x.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code