Press "Enter" to skip to content

У Росії почнуть виявляти нелегальних майнер і буде обов’язкова реєстрація

Нелегальний видобуток криптовалют в Росії буде переслідуватися за законом. Про це заявив заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв, пише Інтерфакс.

«Органи валютного контролю, тому що розрахунки в Російській Федерації здійснюються тільки в національній валюті.

У нас та ж сама ФНС є органом валютного контролю, як, втім, і Банк Росії, і ФМС, в залежності від того, що це буде», — сказав Моїсеєв.

Також чиновник нагадав, що розрахунки в Російській Федерації здійснюються тільки в національній валюті.

Поки видобуток криптовалют в Росії законодавчо не регулюється, але закон про цифрових активах мають прийняти найближчим часом. Він у тому числі визначить правила майнінгу криптовалют. У грудні 2017 р. Моїсеєв говорив, що майнінг в законі передбачається визначити як підприємницьку діяльність, тобто майнингом зможуть займатися тільки юр. особи та індивідуальні підприємці.

Всіх майнер чекає реєстрація в інтересах протидії відмиванню доходів та фінансуванню тероризму. Майданчики, де криптовалюту обмінюють на звичні гроші, на думку Мінфіну, повинні отримувати ліцензію.

Принципове рішення про те, що держава візьме під контроль випуск та обіг криптовалют на території Росії було ухвалено в жовтні минулого року за підсумками наради з криптовалютам у президента Росії Володимира Путіна. У ньому, крім міністра фінансів Антона Сілуанова брали участь помічник президента Андрій Білоусов, голова ЦБ Ельвіра Набіулліна і її заступник Ольга Скоробогатова, а також генеральний директор компанії Qiwi Сергій Солонін.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code