Press "Enter" to skip to content

Віталік Бутерин висловив свою думку про інвестиції в криптовалюту

Кілька днів тому в НИТУ «Місіс» відбулося відкрите обговорення про перспективи розвитку та застосування blockchain в Росії і в світі.

Журнал Forbes взяв інтерв’ю у учасників зборів:

  1. Віталіка Бутерина — засновника проекту Ethereum.
  2. Сергія Миколайовича Горькова — голови Зовнішекономбанку.
  3. Владислава Мартинюка — члена наглядової ради Ethereum.

Сергій Горьков дізнався про технології blockchain 2 роки тому з преси. Представник Зовнішекономбанку пишається Віталіком, вважає його неординарною людиною і жартує, що разом з колегами називає програміста криптобогом.

Віталік — людина, яка придумала новий напрямок і тепер розвиває. Приємно, що Віталік Бутерин виходець з Росії. Таких людей, які змогли побудувати щось нове, трохи. Це хороший приклад для молодих хлопців, які цікавляться криптотехнологиями.

Чи можна отримати суперприбуток на криптовалюте?

Кожному учаснику обговорення журналіст Forbes поставив питання: як швидко заробити гроші на ринку цифрових валют?

Сергій Горьков не зміг відповісти, так як не вкладає в криптовалюту засоби і не збирається цього робити. Однак вважає, що важливіше інвестувати не у віртуальні гроші, а в технології і фахівців подібних Віталіку Бутерину і членів його команди, які створюють нові продукти.

Владислав Мартинюк впевнено заявив, що розглядає довгострокові вклади в криптовалюту, а також вважає короткостроковий трейдинг надто небезпечним. В першу чергу через волатильності, коли практично будь-яка криптовалюта робить різкі ходи – сьогодні скаче вгору, завтра руйнується. Мартинюк додав, що він, взагалі, проти короткострокового трейдингу.

Якщо хтось серйозно ставиться до інвестування і хоче заробити, то повинен грати надовго.

Віталік Бутерин на питання, чи існує валюта для швидкого заробітку, також дав негативну відповідь.

Є валюти, які швидко зростають, є быстропадающие, прокоментував Бутерин. Короткостроковий трейдинг на таких мінливих інструментах аналогічний ставок в казино.

Віталіка Бутерина запитали про заробіток на майнинге як бізнесі?

З фундаментальної точки зору, ви отримаєте гроші і тут же піддасте ризику втрати, залишаючись в цьому бізнесі, відповів Бутерин.

Віталік Бутерин вважає, що, з точки зору суперприбутки, майнінг вже не така приваблива тема, як два роки тому. Прибутковість і роль майнінгу знижуються, в тому числі через ускладнення обчислень.

Цей процес являє собою все більш посилюється тренд, зауважив Віталік Бутерин. Але кінець майнингу ще не прийшов. Час продовжити дослідження є. Майнінг поки важливий і буде залишатися таким якийсь час.

Віталік Бутерин відповів на питання про створення майнинговой ферми — якщо мова йде про інвестування у власну ферму і є можливість окупити вкладення за 2 роки, то можна спробувати зайнятися добувним бізнесом в прийдешньому 2018 році.

На які кріптовалюти варто звернути увагу?

Принципового значення, що майнить немає, вважає Бутерин. Довгострокова прибуток у всіх приблизно однакова. Якщо дійсно є дешеву електрику і вигідні умови, то варто зосередитися на виборі hardware. Є 2 види:

  1. Спеціалізований — для Bitcoin і Bitcoin Cash.
  2. Неспеціалізований — для Ethereum та інших криптоверсий.

Віталік Бутерин порекомендував вибрати другий варіант. Так як спеціалізований hardware вигідний лише тим, хто його виробляє.

Інші учасники інтерв’ю висловилися, що при інтерес до цифрової області та розумінні криптовалютности не слід гнатися за швидким заробітком зараз, а створювати фундамент для майбутнього, більш ефективного доходу, інвестуючи в технології та інтелект.

Ви теж вважаєте, що найкращий час майнінгу пройшло? Пишіть свою думку у коментарях нижче.

За інформацією https://mining-bitcoin.ru/

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code