Press "Enter" to skip to content

В Японії в FSA подано більше 50 заявок на реєстрацію бірж кріптовалюти

За повідомленням видання Sankei Shimbun близько півсотні криптовалютных торгових майданчиків надали в FSA (японське агентство фінансових послуг) необхідні для реєстрації документи.

Щоб отримати дозвіл, необхідно перш пройти ретельний контроль: FSA перевіряє, чи готові біржі надавати заявлений перелік послуг, вживають всі необхідні заходи для захисту і безпеки клієнтів, дотримується законодавство та інші нюанси. Якщо агентство не матиме проблем під час попередньої експертизи, тоді біржа може продовжувати процес реєстрації, буде здійснюватися повна перевірка.

Навесні урядом Японії було внесено ряд поправок до Закону про врегулювання фондів. Цей нормативний документ був розроблений і прийнятий, щоб регулювати Bitcoin як платіжний засіб на законних підставах. При цьому агентству FSA відводиться роль відповідального за кріптовалюти. Щоб процес стартував, необхідно провести реєстрацію торгових майданчиків. Організації, які працювали з криптовалютными біржами до квітня цього року, повинні встигнути отримати реєстрацію до закінчення вересня.

Перш ніж торгова майданчик буде зареєстрована офіційно, заявка знаходиться на розгляді FSA, це гарантує, що нею в повній мірі виконуються всі вимоги, які передбачені законодавством.

Порядок перевірки наступний: спочатку з’ясовується, чи прийняла належні заходи торгова площадка для захисту клієнтів, доступно проведено інформування про ризики втрат, з-за можливих коливань курсу. Також проводиться аналіз, відокремлюються активи компанії від коштів клієнтів, регулярно проводиться перевірка системи управління ризиками.

У Японії з кожним роком зростає інтерес до цифрових технологій і платіжних засобів. І на даний момент існує кілька видів компаній, які здійснюють діяльність з цифровими валютами. Крім гігантів, таких як Bitflyer і Coincheck, є й інші великі корпорації у фінансовому світі, додають торгівлю криптовалютами до своїх послуг. До них відносяться компанія Remix Point Inc, що є власником Bitpoint, Fisco Ltd. Нещодавно нею була випущена перша корпоративна облігація, на основі Bitcoin, а інтернет-конгломерат GMO запустив криптобиржу GMO-Z.com Coin.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code