Press "Enter" to skip to content

В законі про криптовалюте в РФ змінили значення «Цифрових фінансових активів»

У проекті закону про регулювання криптоиндустрии в Росії змінилося визначення цифрових фінансових активів (ЦФА), повідомляє РБК з посиланням на главу комітету нижньої палати Держдуми з финрынку Анатолія Аксакова.

Нове визначення цифрових фінансових активів (ЦФА) тепер сформульовано наступним чином:

«Цифровими фінансовими активами визнаються зобов’язальні та інші права, включаючи грошові вимоги, можливість здійснення прав за емісійними цінними паперами, права вимоги передачі емісійних цінних паперів, які закріплені в рішенні про випуск і порядку, встановлених справжнім федеральним законом, випуск, облік і обіг яких можливі тільки шляхом внесення записів в інформаційній системі на основі розподіленого реєстру».

У минулій версії законопроекту до ЦФА ставилися тільки права, що посвідчують грошові вимоги та права на емісійним цінним паперам, випущеним з використанням блокчейна.

На думку експертів, нове визначення розширює коло об’єктів, які можуть вважати ЦФА. Так, член експертної ради Держдуми, засновник АНО «ПравоРоботов» Микита

Куликов каже:

«Фактично під цифровим фінансовим активом виходячи з даних формулювань слід розуміти будь-яке майно, перекладене в цифровий вигляд».

Очікується, що законопроект про ЦФА буде прийнятий Держдумою в лютому. Раніше президентський Рада з кодифікації і вдосконалення цивільного законодавства зажадав повернути проект на перше читання і суттєво змінити її.

Поділіться цим матеріалом у соціальних мережах і залиште свою думку у коментарях нижче.


Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code