Press "Enter" to skip to content

Як відкрити свій крипто-обмінник або криптовалютную біржу

Як відкрити свій крипто-обмінник або криптовалютную біржу

Обмінники криптовалют, майнінг — явища, що заполонили світову економіку. Цей бум викликав у аналітиків бажання заговорити про фінансові бульбашки, а у пізніх майнерів — придбати комп’ютерні відеокарти.

Багато хто вже заробив достатній капітал завдяки висхідному тренду на ринку цифрових валют. Одні розбагатіли внаслідок неймовірного зростання цін, інші – через збільшення попиту на родинні активи, як це сталося з акціями NVidia.

З тих пір було проведено багато дебатів з питання криптовалют і про майбутній крах фінансового міхура.

 

 


Скористаємося моментом


Попит на електронну валюту зростає, і торгові майданчики для цих активів теж набирають популярність. У світі функціонують вже 200 обмінників і бірж для криптовалют. Уявіть собі, що наступний етап розвитку ринку цифрових валют — бум віртуальних бірж. Якщо так, то давайте спробуємо отримати з цього вигоду? Можливо, за рахунок відкриття свого обмінника.

 

 


Інструкція по відкриттю криптовалютної біржі


Перше, що потрібно для цього — вирішити юридичне питання, тобто отримати дозвіл на здійснення діяльності. Зробити це можна двома способами:

  • Можна дістати дуже дорогу японську ліцензію. Витрати на такі інвестиції можуть досягти до 110 тис. дол плюс офісні витрати — приблизно 30 тис.
  • Можна оформити стартап в країнах, де немає законодавчої бази для крипторинку, але який там не заборонений.

Вирішення цього питання залежить від ваших фінансових можливостей. Але навіть при наявності відповідного капіталу потрібно вирішити організаційні питання: вибір директора, який відповідає вимогам державних регуляторів, юристів, які знають всі тонкощі процесу ліцензування і багато іншого.

 

 


Наступний крок


На черзі — розробка програмного забезпечення. У нього входять:

  • Персональний користувальницький рахунок. Це профіль, за допомогою якого ідентифікується клієнт і який має опції введення і виведення активів. Для написання подібної програми вам потрібно буде вкласти багато грошей і часу.
  • Торгова платформа. Це місце, через яке інвестори і трейдери можуть відкривати і закривати ринкові позиції і керувати ними. Тут необхідно буде обміркувати кожну дрібницю. Створення модульних текстів для платформи забирає багато часу і коштів. У світі є великі постачальники або орендодавці торгових майданчиків — ви можете звернутися до послуг найкращого.
  • Агрегатор проектів дасть можливість підключатися до інших торгових майданчиків і навіть стати маркет-мейкерами для деяких ринкових інструментів. Ви можете створити криптовалюту і додати її в список торгованих активів на біржі. Ви не повинні забувати, що вашому агрегатору доведеться обробляти величезні обсяги даних щомиті. Витрати на такі проекти будуть відчутними, так як доведеться найняти дорогих фахівців і витратити багато часу на розробку. Ось чому навіть великі компанії не пишуть програмне забезпечення, а купують його на ринку.

 


Зараз деякі розробники пропонують готові торгові майданчики під ключ. Тому іноді варто йти по вже натоптаному шляху, а не шукати власний.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code