Press "Enter" to skip to content

Як заробити біткоіни в 2018 році — всі варіанти як отримати Bitcoin

Заробляти біткоіни в 2018 році стає складніше. Всього кілька років тому, коли Bitcoin і криптовалюти в цілому, тільки починали своє сходження, заробити середньостатистичну зарплату працівника офісу було можливо будь-якій людині, навіть на домашньому ПК. Зараз же, з появою великої конкуренції та спеціалізованого обладнання, доводиться придумувати нові способи заробітку криптовалюти. Всі актуальні способи отримання біткоінів ми розглянемо в даному матеріалі. Найбільш ефективні і прибуткові з них вимагають інвестицій, але є варіанти де можна отримати біткоіни і без вкладень власних коштів, тобто отримати біткоіни безкоштовно (в такому випадку ви інвертуєте свій час).

 

Як заробити біткойни в 2018 році — всі варіанти як отримати Bitcoin

 

 

Хмарний майнінг — заробіток біткоінів на автоматі

 

 

Найоптимальніший варіант як можна заробити біткоіни на початок 2018 року це – хмарний Майнінг. Він дозволяє користуватися орендованими потужностями дата-центрів. Таке обладнання не потрібно везти до себе додому, воно вже встановлено десь. Здобувач криптовалюти просто платить за оренду програми на певний строк, зазвичай тривалість контракту 2-3 роки. Суть хмарного майнінгу полягає в тому, що не треба витрачатися на комп’ютер, відеокарту і так далі. Вам пропонують оренду обчислювальної потужності на віддалених серверах. Купівля потужностей відбувається в хешах. Система збільшення комп’ютерної одиниці ідентична байтам. По своїй суті хмарний сервіс майнінгу біткоинів і інших цифрових монет виступає простим промисловим дата-центром, орієнтованим на видобуток криптовалюти, в тому числі і Bitcoin (BTC). Привабливість цього способу полягає в тому, що майнеру не потрібно купувати необхідне обладнання та стежити за ним. Суть роботи з хмарним сервісом вкрай проста, для хмарного майнінгу необхідно: вибрати сайт для хмарного сервісу (рекомендуємо IQ Mining і HashFlare); зареєструватися на ньому; внести кошти на особистий рахунок; вибрати тариф і видобувати криптовалюту (контракт на 2-3 роки); отримувати дохід у напівавтоматичному режимі або на автоматі. Головна порада — вибирайте тільки перевірені сайти і не піддавайтеся на обіцянки шахраїв обіцяють 1000-2000% річних, це очевидний обман. Редакція bitcoin-crypto-portal рекомендує IQ Mining, як найнадійніший і вигідний сервіс в даній ніші.

 


Майнінг на власному обладнанні (фірми або ASIC)

 

 

Майнінг – це видобуток валюти з допомогою відеокарти, один з перших способів заробітку криптовалют. У нього є мінуси, хоча вважається він найнадійнішим і прибутковим за інші. Приблизно два роки тому заробляти можна було завдяки відеокарті, що не вимагало ніяких витрат. Все полягало в тому, що “мисливець” за валютою в ігровій формі будував золоті шахти, добував золото і міняв їх на реальні гроші. Зараз же, для того щоб заробляти, потрібно створити або купити спеціальну конфігурацію комп’ютера з дорогою відеокартою. Мало того що на конфігурацію підуть величезні гроші, так ще й за електроенергію доведеться платити в два рази більше. Саме тому майнінг, як невигідний метод, щомісяця спускається з вершини по сходинці вниз.

Плюси майнінга на власному комп’ютері

1. Є можливість продати обладнання з дисконтом в будь-який час.
2. Повна мінімізація спекуляцій.
3. Ви самі обираєте, за якою валютою «гнатися».
4. Автоматичний заробіток біткоинів та інших криптовалют.

Мінуси майнінга на власному комп’ютері

1. Обладнання при такому використанні має високий ризик поломки. До всього цього додається мала ймовірність гарантійного обслуговування.
2. Шум і збільшення використання електроенергії вдвічі, а то і больше, все залежить від кількості встановленного обладнання, и алгоритму відобування монет.
3. У власній квартирі немає можливості створювати великі ферми.
4. З-за перебоїв інтернету робота переривається повністю (навіть якщо вона тривала вже кілька днів), і запускати ферму доводиться заново. Але є способи налаштування автоматичного запуску обладнання та софту для майниінгу.
Варіант класичного майнінгу пропонуємо вам розглядати лише в тому випадку, якщо є можливість платити лише за половину вартості електроенергії або взагалі не платити за неї. Або якщо у вас є можливість закуповувати обладнання з Китаю за оптовими цінами (тут також важливо врахувати гарантійне обслуговування).

Трейдинг на криптовалютних біржах і покупка криптовалюти в обмінниках

 

 

Криптовалютой торгують на спеціалізованих біржах, як на звичайних біржах доларами і гривнями. Ті, хто придбав пристойну кількість біткоінів років 2-3 тому, зараз мільйонери. Але це не означає, що підйом триватиме далі. А ось для заробітку на коливаннях курсу криптовалют відносно один одного, потрібні не малі знання і постійна зануреність в життя ринку і відстеження новин. Однозначно можна сказати одне – займатися трейдингом на форексі або спеціальних біткоін біржах без початкової підготовки вкрай ризиковано. За цим, якщо ви просто хочете купити криптовалюту на довгий термін, набагато простіше і зручніше користуватися обмінниками. Якщо вибирати надійні та перевірені обмінники, то ймовірність обману зводиться до нуля, так як в день через них проходять тисячі операцій і якщо когось обманути, це практично миттєво стане відомо в рейтингу криптовалютних обмінників і його виключать зі списку перевірених. Ми підібрали найнадійніші кріптовалютні обмінники. Тут наведемо тільки найактуальнішу інформацію по варіантам введення засобів для конвертації гривень, долларів, евро в Bitcoin та інші кріптовалюти:
 • Qiwi;
 • Приват 24;
 • карти Visa і MasterCard;
 • Perfect Money; Яндекс.Гроші;
 • PayPal; Webmoney;
 • і ще більше 10 варіантів, а про них пізніше.

Зазначимо тільки те, що якщо ви хочете інвестувати в яку-небудь маловідому кріптовалюту не з топ-10, то доведеться все ж таки скористатися криптовалютними біржами так як обмінники підтримують тільки найпопулярніші монети, такі як:

 • Bitcoin;
 • Ethereum;
 • Litecoin;
 • ZCash;
 • Dash;
 • Monero;
 • Ripple.

 

 

Як заробити біткоіни з нуля, без глибоких знань про криптовалюти?

 

 

Із зростанням курсу і популярності в 2017 році, багато запитують, як заробити криптовалюту Bitcoin з нуля, на що варто звернути увагу, чи варто на це витрачати час, у що почати інвестувати, чим краще почати торгувати на біржах. Якщо ви не знаєте, що таке криптовалюта, що таке Bitcoin, що таке Ethereum (Ефір) то вам необхідно ознайомтеся з цими поняттями на нашому сайті, для кращого розуміння ринку і технології роботи блокчейна.

Найкращі варіанти з мінімальним порогом входження для новачків і людей з нульовими знаннями в крипті, будуть:

 • хмарний майнінг (оренда потужності) — тут вимагається тільки купити контракт в особистому кабінеті і отримувати прибуток, ви оплачуєте потужність і отримуєте дохід від видобутку з її допомогою кріптовалюти. Для користувача все зводиться до оплати рахунку та моніторингу одержуваного доходу в особистому кабінеті.
 • торгівля криптовалютою — купівля та продаж криптовалюти на спеціалізованих криптовалютних біржах або через форекс брокерів.

Розглянемо торгівлю криптовалютными парами. На даний момент деякі форекс брокери пропонують інвестувати або торгувати криптовалютою, для нас як клієнтів це добре. Якісний і перевірений брокер часом буде працювати за всіма правилами ринку і не зможе маніпулювати вашими коштами. Брокерські компанії пропонують ряд унікальних можливостей, це торгівля на ринку форекс, інвестування в ПАММ-рахунки, є можливість копіювання угод у успішних трейдерів і отримувати постійний прибуток.

В двох словах — брокер пропонує нам з вами торгувати криптовалютой і інвестувати в криптовалютний портфель підібраний на підставі надійних сигналів. Хоча надійність для криптовалют поняття дуже відносне, з огляду на те що ринок ще дуже молодий і немає достатньої історії для фундаментального аналізу.

 

 

Порівняння торгівлі криптовалютою і класичного майнінгу

 

 

Окремо потрібно обговорити переваги трейдингу криптовалютами по відношенню до майнінгу. Відразу відзначимо, що мова йде саме про класичний майнінг на своєму обладнанні. Щодо хмарного майнінгу ситуація зовсім інша, саме в хмарні сервіси ми радимо вкладатися в даний момент, але тільки в перевірені з реальними підтвердженими потужностями хешрейта і ресурсами.

А ось Майнінг на своєму обладнанні вже не так цікавий як раніше, зараз ми постараємося пояснити чому. Спочатку ті, хто райдужно оцінював перспективи біткоіну, починали з покупки потужних комп’ютерів і їх налаштування для видобутку цифрових монет, але в даний момент очевидно, що торгувати криптовалютами зручніше і найчастіше прибутковіше, ніж майнити їх на своєму обладнанні.

Як мінімум тому, що при зниженні курсу біткоіна майнінг стає менш прибутковим, а трейдинг немає таких мінусів, так як в будь-який момент можна відкрити угоду на продаж і отримувати дохід від зниження курсу. Крім того, не потрібно буде постійно відстежувати працездатність і налаштування ферми для майнінгу, а також підтримувати рівень енергоспоживання та охолодження приміщення.

Але як ви розумієте, щоб торгувати потрібно мати стартовий капітал, а майнінг можна почати з 1-2 потужних карт якщо вони вже у вас є, дохід звичайно буде невеликий і майнити біткоіни ви не зможете, так як для цього потрібно спеціалізоване обладнання ASIC, яке дуже дороге. Ви можете майнити іншу валюту і продавати її на біржі або просто обміняти в кріптовалютном обміннику на біткоін або фіатні гроші.

Але якщо ваш рівень технічних знань дозволяє зібрати і налаштувати обладнання, то і майнінг на своєму обладнанні може бути дуже прибутковим. Однак переваг перед хмарним майнінгом зараз у нього вже практично немає, а сам процес набагато більш часовитратний.

 


Де заробити біткоіни без вкладень (безкоштовно) -4 КРАЩИХ СПОСОБА


 

Сервера з роздачею безкоштовних біткоінів називаються – біткоіни-крани. Розмір заробітку невисокий, але і ви складних завдань ви не виконуєте. Спочатку крани були створені для «розкрутки» валюти, але зараз вони, по суті, являють собою вітрини рекламних оголошень. Біткоін крани є найлегшим і популярним заробітком криптовалюти без вкладень власних коштів. Плюсом до цього, на всіх серверах діє реферальная програма. За якою залучаючи партнерів, ви отримуєте додатковий дохід.

Плюси

Заробіток без вкладень. Велика різноманітність серверів. Ви самі встановлюєте час для заробітку. Дохід без будь-яких обмежень.

Мінуси

Займає багато часу. Не підходить на роль основного доходу.

 


Три варіанти заробітку криптовалюти за допомогою біткоін кранів:

 

Збір біткоінів самостійно.

Найпростіший спосіб отримання біткоінів. Зареєстрованому користувачеві пропонують ввести капчу, або переглянути рекламу, а після закінчення дії – платять від 50 до 200 сатоші. Зазвичай, на подібних кранах є таймер введення капчі або перегляду реклами. На деяких сайтах введення можна повторювати через кожні п’ять хвилин, а на інших – щогодини. Досвідчені “мисливці” пропонують заводити 10 — 20 серверів з видобутку монети, тому що з одного такого крана навіть середній заробіток отримати дуже складно.

 

Партнерські програми.

Якщо у вас є блог або добре розкручена соціальна мережа, то цей спосіб саме для вас. Можна залишати партнерські посилання на біткоіни-крани там, де їх побачить деяка кількість людей. Таким чином, ми знову повернулися до реферальної системи. За рефералів, тобто, партнерів, сервіс визначає вам відсоток.

 

Автоматичний заробіток на кранах.

Заробіток на автоматі – найкращий варіант для пошуку віртуальної валюти. Це досить простий спосіб, який підходить для тих, хто бажає отримати прибуток взагалі без будь-яких дій. Для того щоб заробити, потрібно просто встановити на комп’ютер спеціальне додаток STARTAVTOBET, і воно буде приносити вам гроші в автоматичному режимі.


 

 

Баунті кампанії від нових ICO з бонусами на гаманець

 

 

В інтернеті постійно з’являються нові ICO компанії, які в рамках своєї рекламної кампанії роздають токени безкоштовно за звичайну реєстрацію на сайті проекту або сервісу. ICO — це збір інвестицій з людей в обмін на криптовалюту нових стартапів. Успішні проекти можуть за рік зрости до 10 000% в ціні. Тому не можна упускати таку можливість, тим більше реєстрація навіть на 10 таких Bounty займає в сумі 5-10 хвилин.

 

 

Хмарний майнінг без вкладень

 

 

Деякі сервіси хмарного майнінгу, дають невеликий бонус у вигляді безкоштовного хешрейта за реєстрацію на сервісі, при цьому для виведення поповнювати рахунок взагалі не обов’язково (перевірено). Єдиний мінус в тому, що цей вид заробітку можна віднести до хайп (пірамід). Тому сайти в цій тематиці зазвичай живуть 6-12 місяців.

 

 

Біткоіни ігри без вкладень з можливістю виведення

 

 

Можна весело проводити час в іграх і отримувати за це сатоші на рахунок. Здається, що таке неможливо, але є кілька чесних проектів, де реально без вкладень можна заробляти гроші!

Stake -це найпопулярніший майданчик, де зібрано близько 10 азартних ігор. Там є кран, який дає 100 сатоши і з них спокійно можна заробити за день 10 тисяч. BitKong — схоже на гру сапер, тільки тут мавпа ховає фрукти під коробками. Усередині гри є так само кран, де дають на рахунок по 100 сатоші.

Надійних сайтів в даній тематиці не так багато, тому радимо користуватися тільки двома наведеними вище, якщо з’являться ще гідні сервіси ми також їх додамо в перелік.

 

 

 

Як заробити біткоіни за допомогою власного комп’ютера?

 

 

В першу чергу майнеру (тому, хто видобуває біткоіни або іншу криптовалюту) потрібно подбати про вибір місця для зберігання цифрових грошей. Для цього можна використовувати спеціальні криптовалютні біржі або особистий Bitcoin гаманець. Другий варіант найбільш кращий, так як він:

 • максимально безпечний;
 • гранично простий у використанні;
 • несе менше ризику, ніж біржі.

 

Створити гаманець для біткоінів на власному комп’ютері кожен користувач може самостійно. Для цього досить вибрати варіант, відповідний для встановленої на ПК версії Windows або Linux. Також є версії і для мобільних пристроїв, але на наш погляд це менш безпечний варіант.

Тепер варто познайомитися з самими варіантами заробітку біткоіна на комп’ютері. Існує кілька способів, і це не тільки стандартний mining на відеокартах, процесорах, фермах чи хмарний майнінг, який сьогодні теж досить затребуваний і популярний. Майнінг – це найбільш популярний і поширений спосіб заробітку біткоінів. Для видобутку криптовалюти цим шляхом потрібно придбати спеціалізоване обладнання (майнінг ферми), а не лише потужного сучасного комп’ютера.

Відповідно, майнінг жадає серйозних первинних вкладень. За допомогою процесорів і відеокарт, з яких багато майнерів самостійно збирають ферми, відбувається обчислення спеціального коду. Саме ланцюжок з таких обчислень і дозволяє виявити хеш, який, в свою чергу, приносить користувачеві цифрові монети. Привабливість створення ферми і майнінг з їх допомогою полягає в тому, що сам користувач не витрачає час на видобуток електронних монет. Це відбувається в автоматичному режимі і безперервно.

Однак варто враховувати, що майнеру доведеться добре вкластися не тільки на закупівлю обладнання, але і оплату інтернету, електроенергії, встановлення систем вентиляції та охолодження. Але навіть при цьому не можна уникнути зносу обладнання.

Так що вкладення тут колосальні, але чи вдасться стільки заробити, щоб покрити витрати? Це вже серйозне питання. До всього іншого для майнінгу потрібно встановити спеціальні програми. Найбільш популярна і продуктивна з них Claymore’s Miner (є версії для GPU Nvidia і AMD, так для CPU).

 

 

Як зібрати біткоін ферму своїми руками?

 

 

Докладну інструкцію по збірці та налаштуванню майнінг-ферми дивіться на нашому сайті. Тут ми торкнемося цього моменту дуже коротко, для загального розуміння процесу і того, що вам для цього знадобиться. Щоб заробити біткоіни і іншу криптовалюту на своєму комп’ютері, слід придбати:

 • кілька сучасних відеокарт з високими потужностями;
 • комплект сильних блоків живлення (кількість блоків живлення залежить від моделей відеокарт і їх потужності);
 • кілька систем охолодження і вентиляції (якщо відеокарт небагато, то спец обладнання для охолодження не знадобиться);
 • процесори (не обовязково останнього покоління, підійдуть і початкового рівня).

 

Потім все закуплене обладнання просто збирається за принципом звичайного сервера. Що це означає? Нічого складного! Послідовність такої роботи досить проста:

 1. Спершу монтуються стійки.
 2. Складається план з розміщення монітора, відеокарт, системного блоку.
 3. Спираючись на складений план, необхідно зайнятися складанням основи ферми для майнінгу: підключаються вінчестер, процесор, материнська плата. Встановлюються оперативка і монітор. Далі відеокарти підключаються до материнської плати за допомогою PCI-портів.

Безпосередньо це робити не рекомендується. Варто скористатися райзерами. Тепер безпосередньо райзери розміщуються на стійки. Оптимальна відстань між ними становить 10 см. за допомогою PIN-кабелів проводиться приєднання до блоку живлення відеокарт. Комп’ютер підключається до системи електроживлення та інтернету. Залишається провести налаштування програм для видобутку обраної криптовалюти.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code